Bezpieczne sposoby zahamowania apetytu

Chciałam dowiedzieć się, czy istnieją jakieś bezpieczne metody zahamowania apetytu? Od dłuższego czasu jestem ciągle głodna, mogłabym jeść i jeść, chyba zaczynam tyć. Nie potrafię opanować apetytu, źle się czuję nie jedząc,jedzenie daje chwilową ulgę. Być może jest to związane z depresją w jakiej się znajduję. Co powinna zrobić, żeby zniwelować ten problem?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska