Problem z potencją po zawałach

Dzien dobry .Jestem po2 zawałach i agioplastyce lecze nadcisnienie nie jest za bardzo wysokie 138-145 -90 -95 puls 65-50 biore leki regularnie :Tritace ,Clopidral ,Diuresin ,Zoxon .Polocard Beto ZK małe dawki jaki lek byłby bezpieczny bez recepty na :Potencje mam lat 64 pozdrawiam Ed

witam,
przyjmowane leki mogą powodować odczuwany spadek potencji.
Nie zalecałabym jednak żadnych dodatkowych środków na podniesienie potncji ze względu na obciążenia kardiologiczne.