Bezpodstawne kłótnie w związku

Witam mam31 lat jestem w zwiazku juz 4,5 lat muj Partner ma 42 lata mamy synka, ktory ma 3 lata. Od 3,5 lat wyjezdza za granice zadko sie widujemy i jak spedzamy ze soba czas to sie kucimy o wszystko nawet o to Co bylo np w norwegji jak bylismy na impreze duzo chlopakow a ja jedna popili za ostro to ze Nic nie robilam to oskarza mnie o zdrade do tej pory nie wiem Co mam robic kocham go i nie chce go stracic prosze o porade

Warto skorzystać z psychoterapii małżeńskiej. W sytuacji, kiedy rozmowa nie wystarcza lub nie ma możliwości przeprowadzenia jej w atmosferze spokoju i otworzenia się na drugiego człowieka, warto pozwolić sobie pomóc i skorzystać z porady specjalisty. Jeśli nie maja Państwo możliwości skorzystania z pomocy tradycyjnego gabinetu, można poszukać gabinetu online.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza