Bezradność i brak zorganizowania u 25-latka

Witam mam taki problem nie wiem z czym on jest związany otóż od jakiegoś czasu mam problemy związane z bezradnością czy braku zorganizowania siebie i to bardzo mnie męczy próbowałem wiele rzeczy robić sam ale to nie przynosiło rezultatów proszę i poradę czy każdy tak ma

Dzień Dobry Panu,

Mogę Pana zapewnić, że najważniejszy krok do rozwiązania problemu - ma Pan już za sobą.

Dlaczego?
Bo napisał Pan do mnie i szuka odpowiedzi.

Zapytał Pan, czy każdy tak ma?
Tak, sporo osób ma podobne do Pana trudności, są one chwilowe i jest to OK (są to wskazówki, żeby pomyśleć o wprowadzeniu zmian, bo prawdopodobnie to, co dotychczas nie służy...)

Co robić?
Zaakceptować je i chwilowo pozwolić sobie na bezradność i niezorganizowanie.
Nie naciskać na siebie, być dla siebie wyrozumiałym i obserwować siebie, czego Panu serdecznie życzę,

Irena Mielnik-Madej