Bezsenność, bóle głowy, zaburzenia równowagi, otępienie i ból oczu

MOJE OBJAWY: BEZSENNOŚĆ,BÓLE GŁOWY OKOLICY SKRONIOWEJ I Z TYŁU,ZABURZENIA RÓWNOWAGI,BÓL OCZU,OTĘPIENIE - AMNEZJA CAŁKOWITA,DEZORIENTACJA W CZASIE OD PÓŁ ROKU OBJAWY. CZY TO OD KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO? POGŁĘBIONA LORDOZA SZYJNA.NA POZ.C4-C5 LEWOSTRONNA WYPUKLINA KRĄŻKA WRAZ Z OSTEOFITOZĄ KRAW.UCISKA WOREK OPONOWY I LEWY KORZEN RDZENIOWY W KANALE KREGOWYM.NA WYSOKOSCI C5-C6 DOMINUJE OSTEOFITOZA KRAWEDŻ.KTORA MODULUJE BRZUSZNĄ POW.RDZENIA I UCISKA LEWY KORZEN RDZENIOWY W KANALE KRĘGOWYM.

Wynik badania MRI kręgosłupa jest niepokojący, wymaga konsultacji neurochirurgicznej lub ortopedycznej. Zgłaszane objawy proszę skonsultować z neurologiem, część z nich może mieć podłoże psychiczne, warto udać się do psychologa lub psychiatry.