Bezsenność, częsta zgaga

Witam, Od niedawna mam dość sporo dziwnych objawów. Bezsenność, ból w klatce, napady ciepła, wzmożoną potliwość, częstą zgagę, jestem bardziej nerwowy, zauważyłem, że denerwują mnie rzeczy, które wcześniej po mnie totalnie spływały. Boli mnie też obojczyk/ramie, ale zrzucam to na sposób spania. Mam też kaszel podczas którego boli mnie w klatce, no i katar, ale to też klasyfikuje jako zwykłe przeziębienie. Nie mam pojęcia co mi jest, a strasznie to uciążliwe wszystko. Liczę na odzew, pozdrawiam.

Witam. Zastanawia mnie kiedy to się zaczęło? Co ostatnio dzieje się w Pańskim życiu? Z jakiś powodów pojawiła się nerwowość i objawy somatyczne. Czasami są one zaszyfrowanymi komunikatami, że dzieje się coś trudnego, czego nie jesteśmy do końca świadomi.
Jeżeli objawy będą się utrzymywać, może być wskazana konsultacja lekarska i psychologiczna.
Pozdrawiam, MB