Bezsenność, fobie społeczne i próby samobójcze

Mężczyzna , 27 lat powtórka z rozrywki cierpię na bezsennośc mam lęki spoleczne myśli i pruby samobujcze niedaje rady pracowac wszystko mnie denorwuje i wiele innych których nawt nie sposub soboe przypomniec czy też zdefiniować brałem setki leków antydepresyjnych i uspokajoncych lekarze moim zdaniem dali d... byłem w szpitalach psychiatrycznych 2 razy w celi odswawienia benzadiazebinów przechodzilem psycho terapie ale g pomogło bo też ile można prubowac dużo piję co poteguje lęki i biorę bęzodia

Niestety porada online w Pana wypadku nic nie wniesie. Problem jest długotrwały i potrzebuje Pan zasięgnąć specjalistycznej pomocy. Jeżeli w dotychczasowych placówkach nie uzyskał Pan pomocy i poprawy - proszę spróbować w innych. Być może zastosowane dotychczas metody pomocy nie były dostosowane do pojawiającego się problemu. Pozdrawiam.

Proszę zacząć od leczenia uzależnienia, może się Pan zgłosić do ośrodka leczenia uzależnień, na terapię indywidualną .
Branie leków, bez kontroli lekarza może jedynie potęgować problemy, które już Pan ma.

Witam,
Z Pana opisu wynika, że dotychczas leczył się Pan wyłącznie farmakologicznie. Leki nie dają zadowalających rezultatów i nadal Pan cierpi. Może czas, aby połączył Pan leczenie farmakologiczne z długoterminową psychoterapią. Dobrze dobrane leki przez psychiatrę i systematyczna terapia (min. raz w tygodniu przez dłuży okres czasu) jest niezbędna, aby osiągnąć stałą poprawę zdrowia. Psychoterapia pomoże Panu szerzej spojrzeć na trudności, nauczy się Pan nowych sposobów radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, tak aby, myśli samobójcze nie nasilały się i aby umiał Pan sam je uspokajać. Pana doświadczenia pokazują, że same leki nie dają rezultatu i nie osiąga Pan poprawy zdrowia.