Bezsenność i leczenie depresji

Witam! Od kilku tygodni borykam się z kilkoma problemami. Mianowicie ze stałym zmęczeniem i osłabieniem. Wypadają mi włosy, mam wzmożony apetyt na słodkie i słone rzeczy. Ostatnio też dużo piję i zauważyłam, że mam strasznie suchą skórę. Codziennie również mam zawroty i bóle głowy. Nie mogę się skoncentrować i cierpię na bezsenność. Siedzę czasami nawet do 4 rano albo i później, aż będę mogła zasnąć. Chorowałam na depresję i przyjmowałam leki antydepresyjne od 2 miesięcy nie biorę.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza