Bezsenność i niepokój u 26-latka

Witam Mam taki problem od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie niepokój, brak zorganizowania,bezsenność,zwiększony apetyt pije więcej kawy

Może zaczął pan uprawiać więcej sportu, przeżywa pan stresy, coś się zmieniło w pana życiu? Może to też wpływ kofeiny.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza