Bezsenność i zaburzenia osobowości przy stwierdzonej depresji

Od dluzszego czasu czuje sie inaczej. Nie jestem ta sama osoba co bylam. Nie mam tego entuzjazmu do zycia co kiedys. Noce nie przesypiam. A jezeli przesypiam to budze sie co jakis czas. Bylam u lekarza stwierdzil depresje. Przepisal mi tabletki lecz onbe nie pomagaja. Prosze o pomoc

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza