Bezsenność u 25-latki

Bezsenność. Witam. Śpię po 3 godziny. Np. Zasnelam ok po polnocy po pracy i obudzilam po 3 . A dziś ok 23 zasnelam i ok 1 obudzilam. Mam do pracy na 14. Czy isc do lekarza ? Moze dac mi L4 bo nie dam rady bede zmęczona a pracuje fizycznie. Raz wrocilam po pracy i po 20 zasnelam bo juz nie dalam rady i obudzilam sie o ok polnocy i do 4 lezalam bo na 6 praca. Czesto krotko śpię. Kiedys zrobilam badania krwi i mialam spadek bialych krwinek bo raz zle raz dobrze sie czulam.

Proponuję w pierwszej kolejności zastosować odpowiednie zasady higieny snu, które można znaleźć na wiarygodnych serwisach internetowych. Może Pani spróbować preparaty dostępne bez recepty, a przeznaczone do ułatwiania zasypiania. Brak poprawy po wdrożeniu takiego postępowanie będzie wskazaniem do konsultacji z lekarzem psychiatrą, który posiada doświadczenie w medycynie snu.