Bezsenność u 27-latki

Cień dobry mam takie pytanie od kilku dni choruję na bezsenność, staram sie zasnąć ale nie mogę potrafie nawet do 2 w nocy albo nawet do 3 siedzieć. A jak już zasnę to budzę się o 6 rano bo muszę dzieci zaprowadzić do szkoły i nawet jak jestem sama w domu na ten czas jak dzieci sa w szkole nie kładę się żeby odpocząć i cały dzień jestem na nogach. A nie chcę brać żadnych leków Pozdrawiam Weronika

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza