Bezsenność w 5. tygodniu ciąży

Dzien dobry Jestem w 5 tygodniu ciazy i od tygodnia coraz gorzej sypiam. Budze sie ok.4 w nocy i juz nie moge zasnac. W dzien tez nie spie. Slyszalam, ze w pierwszych miesiacach jest sie ciagle sennym i nie ma sie takich problemow. Jaki wplyw moze miec bezssennosc na dziecko? Czy moge sobie jakos pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

reakcja organizmu kobiety na ciążę może być bardzo różna. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego ciążę.