Bezsenność, zmęczenie i niechęć do poznawania nowych ludzi

Niesennosc,niedosypanie,zmeczenie,oraz noechec do poznawania ludzi jak i szukania dziewczyn do milosci i zwiazku.Odechcialo mi sie szukac partnerki na zone jak i poznawac nowych ludzi,znajomosci i przyjaciol.To wszystko dlatego,ze na warsztatach zle mnie potraktowano,nieporozumienie,cyrki roznego rodzaju i nietylko.

Witam
Uczucie ciągłego zmęczenia i senności oraz unikanie
kontaktu z innymi ludźmi są wynikiem przeżytej przez Pana
przykrej sytuacji i związanego z nią stresu.
Tłumienie w sobie złych emocji , unikanie ludzi nie sprawi jednak,
ze problemy samie znikną.
Poczucie apatii jest zazwyczaj stanem przejściowym
pod warunkiem, że nie zrywamy całkowicie kontaktu z ludźmi.
Rozmowa z jakąś zaufaną osobą, wspólne wyjście do kina czy
na spacer pomogą wyjść z tego trudnego stanu.
W żadnym wypadku nie należy zamykać się samemu w domu.
Może to tylko pogłębić dolegliwość i prowadzić do depresji.
Depresja zaś jest już stanem chorobowym i wymaga specjalistycznych terapii.
Pozdrawiam serdecznie

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Pana.
Czytając to co Pan napisał nasuwa mi się pewne pytanie. Dlaczego rozważa Pan swoje życiowe decyzje i plany oraz ogólną potrzebę kontaktów z innymi ludźmi w kontekście jednej sytuacji? Tym samym mam wrażenie, że przyczyn Pana bezsenności oraz postawy do innych osób należałoby poszukać nieco głębiej. Proszę rozważyć wizytę u psychologa lub terapeuty, z którym wspólnie przyjrzycie się przyczynom Pana objawów.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
https://michalpyter.com