Bezskuteczne starania o ciążę i wyniki badań hormonów tarczycy

Od 10 miesięcy bezskutecznie staram się o dziecko. Mam już dwoje dzieci (5 i 4 lata) i wtedy nie było problemów z zajściem w ciążę. Jestem po 2 cc. W 3dc zrobiłam badania TSH 0,477 uIU/mL; FT4 13,52pmol/L; FT3 4,77 pmol/L; LH 10,330 mIU/mL; FSH 5,650 mIU/mL; Testosteron 1,17 nmol/l. Proszę o interpretację tych wyników.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są prawidłowe. Niemniej jednak konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.