Bezskuteczne starania o ciążę od pół roku

witam staramy sie z mezem o dziecko od pół roku i nic z tego bylam u ginekologa i on twierdzi ze z mojej strony jest wszystko wpozadku ze moge miec dzieci juz mam jedno dziecko i nie bylo problemu zajsciem w ciaze tylko mam teraz problem a moze to jest wina meza bo wyjezdza na cale tygodnie w delegacjie moze przez to prosze o pomoc co mam w tej sytułacji zrobic Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Przyczyn niepłodności wśród par zaczyna się poszukiwać po 2 latach nieskutecznych starań o dziecko, dlatego proszę jeszcze poczekać z rozpoczynaniem szeroko zakrojonej diagnostyki.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski