Bezskuteczne starania o ciążę u 30-latki

witam, mam problem od jakiegos czasu staram sie zajsc w ciążę niestety bezskutecznie:( cykle mam regularnie co 30dni dni płodne tez wiem kiedy mam(poznaje po śluzie)mimo to nic nie wychodzi moze za bardzo chce?i sie jakby "zablokowalam"mowia zeby wrzucic na luz, zeby o tym nie myslec ale jak mozna o tym nie myslec skoro narazie nic nie wychodzi człowiek sie tylko dołuje:(

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może pomogłaby Pani rozmowa z psychologiem, uspokoiła i dała trochę luzu. Od jakiego czasu starają sie Państwo o dziecko?
Pozdrawiam