Bezskuteczne starania o dziecko a stosunki w dzień owulacji

staramy się z chłopakiem od pól roku o dziecko i nic wynik jest negatywny. ostatnio w czasie owulacji kochaliśmy sie dwa razy raz rano a później na wieczór jakie moge miec prawdopodobienstwo że zostanę mama. teraz 21października bede miała okrews bo strasznie boląmnie piersi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jestem w stanie określić czy akurat tym razem się uda. Jeżeli wszystko jest w porządku stosunek w okresie okołoowulacyjnym powinien skutkować ciążą. Nie mniej jednak rozumiem iż już od jakiegoś czasu Państwo starają się o potomstwo bez rezultatu, co skłania do przeprowadzenia diagnostyki w tym kierunku.