Bezskuteczne starania o dziecko a zastosowanie Castagnus

Witam , staram się z mężem 5 mc o dziecko bezskutecznie. Jako starająca biorę kwas foliowy, siemię lniane , olej z wiesiołka, magnez z witaminą b b6. Zaczęłam w tym cyklu brać jeszcze Castagnus. Czy przy regularnych cyklach 32 dniowych może on mi je zakłócić ?zaszkodzić ? nie cierpię na PMS,cykle 32-31 dniowe. Podobno wielu kobietom pomógł w zajściu w ciążę i obniża prolaktynę ale nie wiem czy to prawda. Czy może mi popsuć cykl?namieszać w hormonach? łapię się już wszystkiego :(

Lek. Tomasz Budlewski

Zamiast samodzielnie stosować tego typu preparaty proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.