Bezskuteczne starania o dziecko od dwóch lat a możliwość leczenia

Witam! Mam zapytanie,od dwóch lata z mężem staramy się o dziecko.Byłam u lekarza i jajeczkowanie mam,jednakże nadal nie mogę zajść w ciąże. wspomnę,że mamy już jedno dziecko(5lat). Proszę o pomoc co mamy robić i czy iść na leczenie?!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli od dwóch lat starają się Państwo bezskutecznie o dziecko, właściwie można już mówić o problemie niepłodności. W takiej sytuacji konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ginekologa.