Bezskuteczne starania o dziecko po antykoncepcji hormonalnej

Co mam zrobić jeśli nie mogę zajść w ciąże mimo iż brałam tabletki anty oraz piłam różne ziółka ( np. Ojca Grzegorza Sroki) i nic mi nie pomogło. Moje TSH jest ponoć ok. Także już nie wiem co mam robić leczyłam się u kilku ginekologów i nic mi to nie dało. Od 18 roku życia chodziłam do gin dziś mam 21 lat i zaprzestałam bo nic mi to nie dawało że się faszerowałam tabl. anty. Dodam że nie jest mnie stać aby chodzić co miesiąc do lekarzy prywatnie a na nfz nie da się liczyć :( Proszę o jakąś rade

Jakie są wyniki nasienia partnera ,jakie jest TSH bo się nie wpisało..NFZ nie jest taki zły pracuję w poradni.Tak naprawdę to nic pani nie napisała o badaniach.Nie bardzo rozumiem kwestię brała pani tabletki anty czemu, bo jeżeli antykoncepcyjne to one zapobiegają ciąży