Bezskuteczne starania o dziecko po ciąży pozamacicznej

WITAM MAM 29 LAT MAM TRÓJKĘ WSPAMIAŁYCH DZIECI OBECNIE JESTEM PO CIĄŻY POZAMACICZNEJ JUŻ DOBRY ROK A TERAZ Z MĘŻEM STARAMY SIĘ OD DŁUSZEGO CZASU O DZIECKO I NIC NAM NIE WYCHODZI KOCHAMY SIĘ KILKA RAZY W CIĄGU DNI PŁODNYCH CZY JUŻ NIGDY NIE BĘDZIEMY MIELI DZIECI TYLKO TE TROJE A BARDZO BYŚMY JESZCZE CHCIELI PROSZĘ O POMOC

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile już starają się Państwo o dziecko. Jest to o tyle kluczowe, że w tak młodym wieku jak Pani, starania powinny trwać nawet rok zanim rozpocznie się jakąkolwiek diagnostykę w kierunku poszukiwania trudności z zajściem w ciążę. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.