Bezskuteczne starania o dziecko u 34-latki

Mam 34 lata od pazdziernika staramy się o dziecko co miesiąc współżyjemy z mężem seks i nic przez 3 miesiące brałam luteinę dopochwową tab.doustnie clostnilbegyt i kwas foliowy 1 tab. dziennie czy jest możliwość zajscia w ciążę proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani dość skąpe informacje o sobie, co wyklucza możliwość jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli jednak starają się Państwo o dziecko dopiero 4 miesiące, proszę próbować dalej. Jeśli po roku nie zajdzie Pani w ciążę, wskazana będzie konsultacja z lekarzem zajmującym się problematyką niepłodności.