Bezskuteczne starania o dziecko z powodu podwyższonego testoronu

Dzień Dobry! Staramy sie o dziecko i niestety nam nie wychodzi! Mam podwyższonego testosteron i nie regularne miesiączki (czasami przez trzy miesiące brak)Mój lekarz ginekolog kazał mi narazie tylko mierzyć temperaturę. Nie jestem lekarzem ale czy to nie jest za mało? Nic nie dał mi na "zbicie" testosteronu? Czy mam zmienić lekarza ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli ma Pani wątpliwości co do prawidłowości zaleconego postępowania sugeruję konsultację z innym specjalistą ginekologiem.