Bezustanny ból stóp i wynik USG stawów

Witam, od 2 miesięcy bezustannie bolą mnie stopy, czasami przechodzi na staw skokowy, łydki. Chodzę mało. Przy chodzeniu, jak ruszam to nie boli tak jak zwykle bolą stawy - tylko to jest taki ból od środka jakby reumatyczny. Jak siedzę i leżę też czuję. Zrobiłem miesiąc temu USG i w stawie skokowym czysto, w stopach drobne zwyrodnienie palców i śródstopia + płaskostopie poprzeczne. Reumat. nic nie stwierdził, ortop. w zasadzie tez nic. Wkładki na płask. nie pomagają. Czy to normalne tak długo?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykluczyć naczyniowe podłoże nieprawidłowości. Proszę zatem udać się na wizytę do chirurga naczyniowego.