Bezwiedne oddanie moczu podczas snu

Witam Mam pytanie raczej z podłoża psychologicznego. Na co dzień jestem Detektywem, nadal mieszkam z rodzicami i dziś w nocy wydarzył mi się incydent tzw "mokry" - czyli się zsikałem do łóżka, zdarzyło mi się to 1 raz od nie pamiętnych czasów. Mamusia nakrzyczała, że jestem chyba chory na głowę, że mam się leczyć, że jestem jebni**** etc. Wyzwiska mnie trochę ruszyły dodatkowo bo w młodości też mnie matka wyzywała i pytanie czy powinienem, gdzieś się udać?

Dzień dobry!

Warto skonsultować się z lekarzem urologiem, aby stwierdzić, czy brak kontroli nad oddawaniem moczu podczas snu nie wynika z przyczyn zdrowotnych.
Jednorazowe zdarzenie może jednak takim pozostać.

Ze względu na trudne relacje z rodzicami, warto jednak skonsultować się także z psychologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii, jeśli odkryje Pan w sobie taką potrzebę.

Pozdrawiam!

Witam, jednorazowa sytuacja tego typy podczas snu nie powinna, aż tak bardzo martwić, jednak doradzam zgłoszenie się do psychologa i rozmowę o Pana sytuacji, relacjach z bliskimi. Pozdrawiam serdecznie.