Bezwład ręki i leczenie psychiatryczne

witam i serdecznie pozdrawiam, mama miała zator płucny, w paździrniku zaczęła leczenie psychiatryczne, teraz leży odłogiem i nie jest w stanie nic wkoło siebie zrobić, nie chce jesć, mało pije, nie chce przyjmować leków, które z bratem w nią wmuszamy, czasem po nich wymiotuje, od jakiegos czasu jej lewa ręka staje sie coraz bardziej bezwładna, proszę o rade co powinniśmy zrobić żeby móc jej jakoś pomóć

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane są zaburzeniami funkcji psychicznych w związku z czym kluczowa wydaje się modyfikacja leczenia psychiatrycznego.