Bezwonna wydzielina z pochwy a spóźniony okres

Witam moje cykle zazwyczaj są 30 dniowe. 10 miesiecy temu urodziłam córkę miesiaczkowałam regularnie, tylko raz okres się opóźnił. jestem 8 dni po terminie spodziewanej miesiaczki, test zrobiony w 7 dniu wyszedł negatywny. Jakie mogą być przyczyny braku miesiączki. Dodam że od 3 dni mam bezwonną lekko serowatą wydzielinę z pochwy.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, obecność wydzieliny może świadczyć o infekcji w drogach rodnych, wskazany jest w tej sytuacji kontakt z ginekologiem.