BHCG a 4 tydzień ciąży

Zastanawiam się nad wynikiem swoich badań,nic z tego nie rozumiem. betaHCG 90,73U/l Normy:poza ciążą: do 5.3 postmenopauza: do 8.3 3 tydzień ciąży: 5.8 - 71.2 4 tydzień ciąży: 9.5 - 750 Czy dobrze rozumiem że jest to 4 tydz. ciąży? P.ciała przeciw różyczce IgG P-ciała p/wirusowi różyczki IgG (s) 43,74 IU/ml Toxoplazmoza - panel (IgG, IgM) P-ciała p/Toxoplasma gondii IgM (s) ujemny P-ciała p/Toxoplasma gondii IgG (s)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom betaHCG odpowiada czwartemu tygodniowi ciąży. Pozostałe wyniki badań należy uznać za prawidłowe. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego ciążę.