BHCG a brak ciąży na usg dopochwowym

Witam! Dwa tyg. po stosunku zrobiłam test beta hcg i wyszedl 31.5. W odstepach kilkudniowych zrobilam dwa testy i byly pozytywne. Cztery tygodnie po stosunku poszlam do ginekologa a on na usg dopochwowym stwierdzil brak ciazy i kazal przyjsc za 9 dni. Powiedzial tez ze hcg nie musze juz powtarzac.Czy to mozliwe ze nie jestem w ciazy pomimo tych wyniku i samych objawow. Dodam ze okres mam bardzo nieregularny.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jest bardzo duża szansa, że jest Pani w ciąży. Czasami może być jeszcze za wcześnie, żeby zarodek był widoczny w USG i rzeczywiście trzeba odczekać tak jak zalecił to ginekolog.
Pozdrawiam