BHCG a możliwość ciąży

Witam,wczoraj odebralam wyniki badan krwi w kierunku beta HCG wynik wynosil  385,07 mIU/ml. Czy to oznacza ze jestem wreszcie w ciazy? Okres mialam 16 grudnia wiec wychodzi na to ze to 5 tydzien od ostatniej miesiaczki,czyli 2 tydzien ciazy?? Czy wynik jest dobry?Prosze o szybka odpowiedz.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Tak. Wynik może sugerować ciążę. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.