BHCG i test ciążowy pozytywny a krwawienie

4 dni spoznial mi sie okres wiec zrobilam dwa testy -wynik pozytywny! Nastepnie dostalam krwawienia wiec zrobilam beta hcg-wynik 54,po 3 dniach powtorzylam badania i wynik spadl do 47. Lekarz Ginekolog ciaze wykluczyl i przepisal leki aby zapobiec krwawieniu.Co to moze byc? Staram sie z męzem o dziecko wiec niewiem czy po ustapieniu krwawienia mozemy starac sie ponownie czy poczekac jakis okres?!

Robert Markowski Ginekologia

Ciąża "biochemiczna". Jeżeli ciąża pozamaciczna została wykluczona, nie ma konieczności robienia przerw. Warto powtórzyć BHCG po tygodniu.