BHCG w domniemanym 3 tygodniu ciąży a poronienie

Witam. W domniemanym 3tyg. ciąży miałam HCG na poziomie 76. Równe 7 dni później już 30. W spodziewanym terminie miesiączki dostałam krwawienia. Czy jest to na pewno poronienie? Wizytę u lekarza mam dopiero za kilka dni. Proszę o odp. bo nie ukrywam, że mocno się martwię.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśłi beta-hCG było dodatnie, a następnie miano zaczęło opadać, to tak - było to poronienie samoistne na bardzo wczesnym etapie ciąży.