Biała błyszcząca plama w polu widzenia

Witam. Od trzech miesięcy mam problem z lewym okiem. Czasami pojawia mi się w nim taka biała błyszcząca kreseczka. To coś takiego jakbym patrzył na coś bardzo jasnego a potem miał jasny powidok, z tym że u mnie pojawia się to samoistnie, zawsze ma ten sam kształt i jest w tym samym miejscu (trochę ponad środkiem pola widzenia). Jest to dość uciążliwe bo jest niemal na środku pola widzenia. Czy to coś poważnego? Do okulisty umówiłem się dopiero na 28 stycznia.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania okulistycznego nie jestem w stanie stwierdzić jakiej struktury aparatu wzroku dotyczy problem. Na pewno wymaga Pan konsultacji okulistycznej. Niestety bez możliwości badania nie potrafię Panu pomóc.