Biała część żołędzi na penisie

Witam. Zauwazyłemze ze polowa mojego żołędzia jest biala i w jednym miejscu tak jakby to biale bylo nie rowne . poszedlem z tym do lekarza pierwszego kontaktu i dal mi Mycosyst 50 i kazal zazyc 3 tabletki na raz i smarować maścią Clatrimazolum - tak robilem pozniej przestalem ale to znowu wrocilo i zjadlem kolejne 3 tabletki oraz dalej smaruje mascia (juz trzecia tubka) na zoledziu mam dalej biale. boje sie jak przestane smarowac to zrobi sie jak na paczatku..mecze sie z tym juz dobre 3miesiace
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeżeli zmiany znikają i pojawiają się po ponownym zastosowaniu leków, może to potwierdzać rozpoznanie grzybicy. Warto zgłosić się w takiej sytuacji go dermatologa by zastosować leczenie inne niż dotychczas. Proszę pamiętać iż w przypadku leczenia Pana warto także leczyć partnerkę.