Biała, gęsta wydzielina w 29 tygodniu ciąży

Witam ! Jestem w 29 tygodniu ciązy , od 2 tyg mam opuchniete wargi sromowe i bialą wydzielinę z pochwy do tego wszysko tak jakby wychodzilo mi z wewnątrz. Jest to dla mnie niekomfortowe. Jest to moja 3 ciąza i pierwszy raz coś takiego wystepuje w moim ciele. Czy to nie zagraża mojemu dziecku? Prosze o szybka odpowiedz . Z góry bardzo dziękuję. Kasia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się na badanie lekarskie. Bez badania nic więcej powiedzieć nie można. Konieczna wizyta u ginekologa.