Biała i ciągnąca wydzielina w oku

Witam prosze mi powiedziec bo zaden doktor nam nie moze pomoc , mam biala ciagnaca wydzieline w oku pojawia sie czesto i strasznie boli , czuje wtedy jak bym miala kamien w oku straszny bol. Ta wydzielina wyglada jak smark z nosa, tez mam problem patrzec na swiatlo ,bola mnie oczy.Mecze sie z tym juz prawie rok i lekarze nie wiedza co mi jest. Mialam wymas brany z oka i nic nie wykazalo . Prosze pomozcie mi tak dalej nie idzie zyc z takim bolem.

Widzę 2 możliwości,Jeżeli chodzi Pani na basen to może to być zakażenie chlamydią,leczymy wtedy oczy,gin-poł oraz partnera.Druga możliwość to zapalenie przewlekłe gruczołow Meiboma-charakterystyczna śluzowa wydzielina.Należy wtedy jeść tłuste ryby,lub łykać tran, oraz oczy przeleczyć np Tobradexem3x 10 dni. Pozdrawiam.Meibomitis nawraca jeśli mamy astygmatyzm.