Biała i kwaśna ślina

Witam. Mam dokuczliwy problem a mianowicie mam dziwną bardzo sline jest ona biała i bardzo kwaśna. Kiedy polykam sama ślinę to nie czuje takiego niesmaku ale jak juz odchrzakne to czuje w ustach kwaśny smak flegmy. Dodam ze pale papierosy ale nigdy nic takiego mi się przydarzyło także proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przyczyną może być zakażenie, odwodnienie. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego bez badania nie można nic powiedzieć.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Warto udać się do lekarza rodzinne w celu zbadania plwociny, kwaśny smak może być spowodowany obecnością refluksu.
Pozdrawiam