Biała i rzadka wydzielina z pochwy po stosunku

Witam mam 25 lat od jakiegoś czasu zauważyłam dziwną wydzielinę z pochwy zaraz po stosunku jest ona biała dość rzadka nawet po stosunku na penisie mojego męża zostaje.Uprawiamy seks bez zabezpieczenia przerywany.Czy jest to normalne czy powinnam się martwić?

Aleksander Ropielewski

Opis wydizeliny nie budzi niepokoju. Sugeruję kontakt z ginekoogiem, w celu wykluczenia infekcyjnego tła powstawania opisanej wydzieliny.