Biała i serowata wydzielina z pochwy

Witam Mam problem leci mi wydzielina z pochwy biała serkowata co to może byc?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Najprawdopodobniej grzybica pochwy. W aptece dostępne są maści bez recepty, jednak stężenie leku przeciwgrzybiczego w nich zawarte może być niewystarczające do wyleczenia infekcji. Proszę w związku z tym zgłosić się do ginekologa celem konsultacji.