Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 8 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biała kropka pod napletkiem

Witam, mam problem polegający na tym, że od jakichś kilku dniu zauważyłem, że pod napletkiem na żyłach pojawiła się biała kropka. przetrzymuję to dłuższy czas bez konsultacji bo miałem nadzieje, że to zniknie samoistnie, ale moje nadzieje głęboko się zakopały, już nie mam siły z tym sam walczyć, przemywać to spirytusem, amolem, czy też wodą utlenioną z nadzieją, że się tego pozbędę, jeśli wyślę zdjęcie, Czy będzie to odpowiednie aby mniej więcej naprowadzić mnie na drogę dalszego postępowania?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Łysienie a krążenie

Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia. Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn, specjalista wenerologii i dermatologii, opowiada o tej przypadłości, poruszając także temat choroby Reynoldsa.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Bez zobaczenia zmiany trochę trudno mi wnioskować z czym mamy do czynienia. Jednak, pojedyncza biała kropka na penisie może wskazywać na krostkę lub pryszcza. Jeżeli występuje sączenie się wydzieliny możliwe jest nadkażenie bakteryjne. Warto zastosowac maść z antybiotykiem. Polecam wizytę u lekarza rodzinnego.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, poproszę zdjęcie na: http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy