Biała krosta na penisie i wydzielina o nieprzyjemnym zapachu u syna

Witam,, na siusiaku syna zauwazylam zmiany skorne biala kroste i wydziela nieprzyjemny zapach,, bardzo dbamy o chigiene wiec nie wiem co to moze byc,, czasami mam stany zapalny i grzybice pochwy korzystanie z tej samej toalety czy to moze powodowac takie obiawy u mojego syna? prosze o odp pozdrawiam...

Witam, domowe porady i sposoby na choroby skóry są najgorszym wyjsciem. Myślę, że należy udać sie do lekarza dermatologa. Wydaje mi się, ze bez specjalistycznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pani pełnej, satysfakcjonującej Panią diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u podanego powyżej specjalisty. Pozdrawiam RH