Biała krosta na prąciu

Mam 23 lata. Około trzy miesiące temu na napletku pojawiła się biała, wypukła krostka, która miała jakieś 2-3 mm. Wybrałem się z moim problemem do dermatologa, który określił zmianę jako gruczolak. Przez 2 tygodnie stosowałem krem P***, który nie odniósł oczekiwanych skutków. Lekarz stwierdził, że nic więcej nie może zrobić. Trochę się tym denerwuję, gdyż chciałabym się pozbyć tej krosty. Co mogę zrobić? Proszę o odpowiedź i poradę.

Lek. Marcin Buczek

Szanoowny Panie,

zgodnie ze stwierdzeniem dermatologa - nie za bardzo można coś z tym zrobić. Pozostaje Panu ewetualne chirurgiczne wycięcie zmiany, ale nie wiem, czy aż tak bardzo Panu na tym zależy. Z pewnością nie jest to zabieg refundowany, więc trzeba prywatnie wybrać się do urologa.