Biała lub zielona wydzielina z pochwy a infekcja intymna

Mam dziwną wydzielinę z pochwy. Czasem jest biała , a czasem lekko zielona. Do tego nieprzyjemnie pachnie, chociaż bardzo dbam o higienę intymną, a od jakiegoś roku nie uprawiam seksu. Czy to może być infekcja intymna i jak mam sobie z tym radzić?

Proszę udać się do ginekologa- wymaga Pani zbadania i po wykluczeniu chorób szyjki macicy ew wdrożenia leczenia antybiotykiem.