Biała maź na żołędzi, krew w moczu i ból podczas jego oddawania

Witam! Jestem mężczyzną i mam 21 lat. Mój problem zaczął się 3 dni temu i objawia się bólem podczas końcowej fazy oddawania moczu (ból występuje wewnątrz, mam wrażenie że gdzieś w okolicach zwieracza) i białawą mazią na żołędzi, która pochodzi prawdopodobnie z ujścia cewki moczowej. Dziś zauważyłem dodatkowo ślady krwi w moczu. Nie wiem co może być tego przyczyną. Szczególnie martwi mnie ta krew, bo to pewnie oznacza coś poważnego:/ Przed wystąpieniem objawów byłem na imprezie w klubie, gdzie trochę za dużo wypiłem, następnego dnia pojawił się najpierw ból podczas oddawania moczu, później maź. Ogólne samopoczucie było złe, czułem się osłabiony, bolały mnie głowa i plecy (nie mięśnie a gdzieś w środku) i miałem gorączkę nasilającą się wieczorami. Dodatkowo problem z apetytem, który ustąpił dopiero wczoraj (czułem głód, ale ale nie miałem ochoty na jedzenie). Myślałem że to wina kaca i pewnie jakiegoś przeziębienia. Brałem Alka-Seltzer na kaca, Coldrex Max Grip z paracetamolem na ból, polopirynę S i Cerutin na objawy przeziębienia. Teraz mam tylko objawy wymienione w tytule. Nie wiem jaka może być ich przyczyna. Żołądź ani napletek nie jest zaczerwieniony. Nie współżyję z partnerką ani nigdzie 'na boku', czasami tylko masturbuję się. Gdzie mógłbym się zgłosić z moim problemem, jakie badania powinienem zrobić oraz ewentualnie jaki byłby ich koszt?

Witam serdecznie.

Opisywane objawy zdecydowanie wymagają wyjaśnienia. Mogą świadczyć o zapaleniu dróg moczowo-płciowych. Infekcja może być spowodowana przez bakterie, wirusy, grzyby, czy  pierwotniaki. Proszę problemu nie zbagatelizować ponieważ może to grozić późniejszymi powikłaniami.

Na pewno wskazane jest wykonanie badania ogólnego moczu - jeżeli jest ono wykonywane na zlecenie lekarza rodzinnego, jest badaniem bezpłatnym. Jeżeli wykonuje Pan je prywatnie koszt kształtuje się w granicach 10 zł (potrzebny będzie odpowiedni pojemniczek do kupienia na przykład w aptekach).

Z problemem najlepiej zwrócić się do lekarza rodzinnego lub urologa.

Pozdrawiam.