Biała narośl w obrębie wargi sromowej u kobiety w 7 tygodniu ciąży

Witam serdecznie.Około dwóch tygodni temu na wardze sromowej pojawiła mi się bardzo mała biała okrągła narośl.Podczas kąpieli biała kulka mi odpadła i zrobiła się mała różowa ranka. Po kilku dniach powiększyło mi się to i pojawił się biały nieregularny nalot na brzegu wargi sromowej ok 1 cm.Po myciu schodzi to ale po kilku godz pojawia się w tym samym miejscu.Warga w tym miejscu jest taka bardziej nieregularna.Jestem w 7 ty ciąży i bardzo się tym zmartwiłam. Co to może być?Dziękuję z góry.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie czym jest biała narośl i sugeruję kontakt z ginekologiem.