Biała, obfita i o nieprzyjemnych zapachu wydzielina z pochwy

Mam 16 lat. Miesiączkuje od dwóch lat. Od dłuższego czasu leci mi biała wydzielina z pochwy i ma brzyki zapach, Czasami jest jej nawet tak dużo że przesiąka przez majtki. Boję sie iśc do ginekologa, a raczej wstydzę. Co to może byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na grzybiczą infekcję dróg rodnych. Nie można wykluczyć innego podłoża problemu. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po postawieniu diagnozy wdroży odpowiednie leczenie.