Biała obwódka wokół wycinanych pieprzyków

Witam,mam 18 lat w wieku 13 lat miałem wycinane pieprzyki.Dziś gdy chciałem oddać krew lekarz bardzo się zaniepokoił gdyż w okół wycietych miejsc po pieprzykach jest biała obwodka. Dodam że moja mama zmarła na białaczkę , miała przeszczep szpiku ale nie przyjął się i zmarła. doktor wysłał mnie na onkologie . co to może być ? czy to jest groźne ?

Witam,nie wiem czego dopatrzył sie Pan Doktor- proszę wysłać fotki zmienionych miejsc..Prosze się nie denerwować, to że, Pana Mama chorowała na białaczkę niczego nie przesądza.Wszystkie "podejrzane "zmiany należy diagnozować-dlatego też zapewne Pana Doktor wysłał Pana na konsultację.

Bez zbadania dermatoskopem nic nie jestem w stanie powiedzieć !!! Proszę udać się do dermatologa lub chirurga onkologa , który ma doświadczenie w badaniu dermatoskopowym , pozdrawiam , zż