Biała plama na czole

Pojawiła mi się biała plama na czole. Jest sucha i trochę piecze. Utrzymuje się od 2 tygodni. Myślałem, że sam zejdzie, ale nie zeszła.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić np. o konieczności udania się do dermatologa.