Biała plama na pensie po zabiegu obrzezania

Witam, mam pytanie. Miałem zabieg obrzezania. Po roku zrobiła mi się biała plama. Urolog powiedział, że tak mogło się zrobić po stulejce, bo był stan zapalny. Byłem u dermatologa, przepisał maść, a teraz bolą mnie chyba węzły chłonne pachwinowe i szyjne. Jak byłem u urologa, to mówiłem mu o tych bólach. Przebadał węzły i stwierdził, że to nie węzły.

Trudno mi określić co konkretnie Panu się dzieje bez bezpośredniego badania. Jeśli wyczuwa Pan powiększone, bolesne węzły chłonne pachwin i szyi to proszę z tym problemem zgłosić się do lekarza rodzinnego, gdyż może to świadczyć o uogólnionym stanie zapalnym. Zmiana skórna na penisie rzeczywiście może być np. następstwem przewlekłego stanu zapalnego spowodowanego występowaniem stulejki, ale zapewne nie ma nic wspólnego z obecnymi bólami czy też powiększonymi węzłami chłonnymi. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami dermatologa oraz udać się na konsultację bezpośrednio do swojego lekarza rodzinnego.